Napisz do nas

sanuspedi@gmail.com

Zadzwoń

+48 507 298 467

Przed pierwszą wizytą

Witamy na stronie SANUS PEDI z Gdyni.

Wiem z doświadczenia, że jeżeli tu zajrzałeś/aś to odczuwasz niepokój związany ze stopami i szukasz specjalisty związanego z tą dziedziną. Zapewne zastanawiasz się, czy twój problem jest odpowiednim, aby zgłosić się do naszego gabinetu podologicznego?? Zaufaj nam, a my dołożymy wszelkich starań, żeby po skończonej wizycie byli Państwo w pełni zadowoleni z usług w poradni Sanus Pedi w Gdyni.

Wskazania do zabiegu w gabinecie Sanus Pedi Gdynia

Na pierwszą wizytę zapraszamy nie tylko gdy zauważysz u siebie problem w postaci:

  • Odcisków, modzeli, nagniotków, brodawek
  • Pękających i suchych pięt oraz innych widocznych zrogowaceń na stopach
  • Paznokci chorobowo zmienionych – zgrubiałe, przerośnięte, grzybicze, łuszczycowe, wrastające czy wkręcając

ale również, gdy chcesz zasięgnąć porady o to jak dbać o stopy nie dopuszczając do przykrych dolegliwości. Pamiętaj, że zabiegi podologiczne nie liczą lat i są rekomendowane dla osób w każdym wieku.

Przed pierwsza wizytą w gabinecie podologicznym Sanus Pedi Gdynia

Na wizytę zapraszam wyłącznie umówionych Pacjentów. Pacjenci umawiają się telefonicznie (507 298 467) lub przez aplikację onilne WWW.sanuspedi.pl

Rejestracja telefoniczna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 – 17.00.

Na 48h przed umówionym terminem wizyty Pacjent otrzyma wiadomość SMS z przypomnieniem o wizycie. Jest wówczas zobowiązany do potwierdzenie terminu SMS-em TAK/NIE lub teleonicznie na nr Gabinetu Sanus Pedi Gdynia (507 298 467).

Pierwsza wizyta u podologa w gabinecie Sanus Pedi Gdynia

Na pierwszej wizycie Podolog zaprosi Ciebie do gabinetu, aby rozmowa odbyła się w intymnej i przyjaznej atmosferze. Poprosi o zdjęcie obuwia i zajęcie miejsca na fotelu. Następnie przeprowadzi wywiad chorobowy w celu przybliżenia sobie pewnych faktów dotyczących:

  • Czasu trwania dolegliwości
  • Ogólnego stanu zdrowia
  • Przyjmowanych leków
  • Dotychczasowych metod leczenia.
  • Przeprowadzi ocenę stanu skóry, paznokci oraz ewentualnych deformacji stopy.

Podolog może również zdecydować o przeprowadzeniu dodatkowych testów diagnostycznych, takich jak:

  • Badania mykologiczne – w celu wykluczenia lub potwierdzenia chorób skóry oraz paznokci – w odpowiedniej jednostce medycznej do tego przystosowanej
  • Badanie komputerowe i manualne stóp z komputerową analizą chodu.

Na tej podstawie specjalista stawia diagnozę oraz ustala plan leczenia. Liczba wizyt w gabinecie uzależniona jest od rodzaju dolegliwości oraz sposobu leczenia.

Jak przygotować się do wizyty u podologa w gabinecie Sanus Pedi Gdynia

Jest to bardzo proste – wystarczy umyć i osuszyć stopy, dokładnie tak jak robisz to każdego dnia. Nie wolno nakładać żadnych maści, kremów, balsamów, które zaburzą obraz skóry oraz paznokci. Płytka paznokci powinna być czysta, czyli zmywamy wszelkiego rodzaju lakiery oraz odżywki do paznokci. Nie obcinaj paznokci oraz nie wycinaj zmian skórnych. Przygotuj sobie listę pytań, którą chcesz zadać specjaliście.

Pamiętaj, że jesteśmy PODOLOGAMI – widok stóp to dla nas codzienność więc nie krępuj się i nie wstydź się wyglądu swoich stóp.

Pamiętaj: NIE MUSISZ POSIADAĆ SKIEROWANIA OD LEKARZA.

Oczywiście lekarz może zlecić wizytę w gabinecie Podologicznym. Również współpracujemy ze specjalistami innych dziedzin, aby kompleksowo podchodzić do problemów i zapobiegać schorzeniom stóp.

Jak przygotować się do Badania komputerowego stóp w gabinecie Sanus Pedi Gdynia

Przede wszystkim na badanie komputerowe stóp z analizą chodu ubierz odpowiedni stój, tzn – sportowa bielizna albo krótkie spodenki oraz koszulka przylegająca do ciała.

Zabierz ze sobą aktualnie noszone obuwie, albo obuwie do którego mają być dopasowane wkładki indywidualne.

Jeżeli posiadasz ostatnią dokumentacje medyczną – RTG , przebieg fizjoterapii, listę przyjmowanych leków itp., – dotyczącą układu kostnego, mięśniowego również zabierz ze sobą.

Regularne wizyty w Gabinecie Podologicznym są czystym dobrem dla Twoich stóp.

 

Niniejszy informacje na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 kc i następne, lecz jest jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy zgodnie z treścią art. 71 kc.